MARIHUANA

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Vichitávky pro huliče

RUČNÍ FAJFKA:


Dáte si sklo nebo jointa mezi prsteníček a prostředníček uplně na kraj. Zruky si vytvoříte jako na obrázcích takovou díru a přítisknete druhou rukou tak aby vám nikudy neutíkal vzduch jen tou dírou nahoru. Rucni fajka jde provest i s fajou. je to jen o neco obtiznejsi, pac faja ma turbo tak ho musite ucpat.. Všechno uvidíte podle fotek. Marty

Jointa nebo sklo si dáme mezi prsteníček a prostředníček 

Sevřeme dlaň dle obrázku 

Všechny nepotřebné díry zakryjeme druhou rukou
A vrchní dírou taháme z plných plic

 

 

SHOT:


Shoty si dáváme až na konci jointa. Člověk, který dává shota si strčí jointa opačne do pusy, priloží pusu na par cm k puse shotované osoby a foukne dým ven přes filtr do shotované osoby. Shotovaný člověk pouze otevře pusu a taha. JE TO TROŠKU MEGA. Všechno na fotkách.

 

 

KAPKY VISINE:


Trápí vás kdyžv ás po hulení občas páli oči nebo je máte suché nebo nechcete aby jste je měli červene? Jsou to oční kapky, které když si kapnete do očí, tak do par vteřin máte krásně bílé oči a příjemný pocit. Ale Marty toto nepoužívá, nema zatím potřebu.

 

 

TELEFON:


Pokud máte telefón který umí přehrávat i MP3 a mužete ho pustit jako handsfree tak jste šťastlivci protože můžete poslouchat parádní zhulenou hudbu při vašem milovaném hulení i když se někde zhulení pohybujete. Dodá to atmosferu a líp se zhulíte. Doporučená hudba - Dr. Dre & Snoop Dog, DMX, Drum & Base, Nirvana, Moby.

 

 

CIGARETA PO HULENÍ:


Chcete mít příjemný stav aby jste nepsychařili? Dejte si cigaretu po hulení a uklidní váš stav.

 

HULENÍ S PŘÍCHUTÍ:


Nebaví vás už ta stejná a fádní chuť trávy? Tak si ji vylepšete... je to sice trošku otravné,ale je to děsná prdel;).Stačí vzít čerstvou mrkev, uřezat ji tak, aby měla tak pod 10cm na délku.Na začátku a na konci vybrat vnitřek do ňáké rozumné hloubky.Jedna strana totiž bude kotel. Potom už jenom špějlí nebo něčím podobným spojte oba konce, nabořtě a hulte.

 

 

SHITOVÁNÍ:


MÁTE CHUŤ SI ZAHULIT ALE NEVÍTE CO? jE TO JEDNODUCHÉ. PROSTĚ STAČÍ HULIT Z OBYČEJNÉHO SKLA ZA 10 KČ ALE POZOR!!! NESMÍTE SI HO ČISTIT A POTOM SE VÁM NA SKLE ZAČNE USAZOVAT PLY(I)SKYŘICE (BUDE ZASHITOVANÉ=SKLO NEBUDE PRUHLEDNÉ ALE CERNÉ). ZAČNĚTE OPALOVAT SKLÍČKO Z VNĚJŠÍ STRANY A JAK SE ZE SKLA ZAČNE VALIT KOUŘ TAK TAHEJTE. (pROSTĚ OPALUJTE SKLO TAK AŽ SE Z NĚJ BUDE KOUŘIT). JINAK SE OMLOUVÁME ŽE JE TO MOŽNÁ NEPOCHOPITELNÉ, ALE BERTE OHLED NA STÁVKY PO SHITOVÁNÍ KTERÉ ZROVNA PROŽÍVÁME.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.