MARIHUANA

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

VTIPY O MARIHUANĚ

Vtipy:

2 huliči sedí na zemi a hulí..........jeden padá.

Kdy jsi opravdu v háji? Kdyz lezis na gauči a premyšlis kdy se tvůj pes naučil létat.

To si takhle sedi dva na kopci a huli a najednou ten mladsi povida:" Podivej se na to! Pod kopcem jsou nejake rostliny! Jdem a vezmem jednu dom a zhulime ji." Ten zkusenejsi: "Ne. Jdem dolu a zhulime je tam vsechny."

Jdou dva chlapíci po ulici a ten jeden říká druhýmu:Pane,vy jste prase!A ten druhej se na něj udiveně podívá,ukáže na sebe a říká:Chro?

Sedí si tak Ježíš v nebi a hulí Jointa. Uvidí ho Bůh a řekně mu : "Ježíši! Ještě jednou tě uvidím jak hulíš toho Jointa tak tě pošlu na zem mezi smrtelníky !!!". Tak ježíš mu slíbí že už kouřit nebude. Tak hodinka...pohoda, dvě hodinky...už je trochu nervózní...3 hodinky...už si hryže nehty...tak tu čtvrtou hodinu to už nevydrží a ubalí si špeka. Tak ho zase uvidí Bůh a řekl mu : "Neuposlechl jsi mě, tak tě pošlu na zem!!!". Tak Ježíše pošle na zem. Když už je na zemi, tak se rozhlíží...nikde nikdo...až na voprejskanou chaloupku. Tak jde směrem k ní, otevře dveře a uvnitř sedí bača. Na stropě visí otep trávy. Tak nečekají a zahulí si. Když už sou pořádně na sračky, tak Ježíš celej vysmátej říká : "Bačo, něco ti musim říct!!! Já sem Ježíš!!!". Bača se na chvilku zarazí...potom se začne strašně smát a řekne : "Dobrej model, co??!

Sedí takhle tři vyhulení na lavičce, a vtom jede kolem auto. Po pěti minutách říká první:"To byl ord." Po dalších pěti minutách říká druhej:"Ne, to byl Opel." A zase po pěti minutách říká třetí:"Jestli se budete hádat, tak já pudu pryč."

Chlapa naštve manželka, a tak jde na balkon zahulit. Tak zahulí, a jak tak sedí, tak najednou kolem letí strašnou rychlostí velká oranžová koule. Chlap se lekne, a tak radši zahulí znova. Chvíli sedí, a zase - velká oranžová koule. Chlap se chystá znova zahulit, ale vtom přijde jeho žena a říká:"Co tady děláš, vždyť už jseš venku dva dny."

Sedí huli doma v křesle a čučí do zdi, když najednou někdo klepe na dveře. Trvá mu asi týden než si to uvědomí a než mu dojde, že by měl jít otevřít. Přišourá se ke dveřím a ptá se:" Kdo je??" Ozve se hlas:" Já!!!" Nato se hulič trochu zamyslí a vydešeně říká:" Cože, JÁ??????"

Jede partička zhulenců autem, když tu je zastaví policajt. Zhulenec řidič zastaví, sroluje okýnko a policajt na něj: "Chlapíku, vy máte celopu dobu zapnutej levej blinkr, to by nešlo."
A zhulenec řidič "Uf já myslel, že ste mě zastavil kvůli tom, že nemam řidičák." K okýnku se nakloní jeho přítelkyně a povídá "Vůbec si ho nevšímejte, von je hrozně vypálenej", potom se předkloní zhulenec ze zadu a povídá "Jo já myslel, že to je kvůli tomu kilu hulení, co máme s sebou", chlapík vedle něj "už jsem se bál, že to je kvůli tomu kradenýmu autu". Ploicajt jenom vrtí hlavou a když odchází, uslyší z kufru "Tak co?Už jsme za hranicema?"

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, tak by to byl slon!:-)

Vrací se úplne opilý chlápek domu, vytáhne klíče a odemyká byt. Najednou vyběhne majitel bytu a povídá: "Sousede, prosím vás, vždyť vy bydlíte o poschodí výš." Chlápek se motá po domě a znovu stojí před těmi stejnými dveřmi. Znovu vyběhne sused a vysvětluje mu, ze bydlí o poschodí výš... Na potřetí se už opilý chlápek neudrží: "No, hlavně, že ty bydlíš všude!"

Na dveře bytu kdosi zabuší.
"Kdo je to?"
"StB"
"A co chcete?"
"Popovídat si s vámi!"
"A kolik vás je?"
"Dva"
"Tak si povídejte spolu..."

To se jednou takhle americkej turista ubytuje v českym hotelu na pokoji 222 a hned volá do recepce:Two rums to room two two two a Z druhý strany se ozve: Tramta rarara,ty debile!

Starej děda hledící z balkonu: "Ty studenti sou dneska tak chudý, kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ešte se tomu smějou..."

To takhle umre hulic a prijde do pekla - projde pekelnou branou a kouka....
vsude se tahne pole plny ganji, pred tim Bob Marley a mota brko...
typ dojde az k nemu , Bob se votoci a rika "mas sirky??"
hulic se prosacuje a zakrouti hlavu - Bob tak smutne pokyva a rika "...to je peklo"

Jeden ze zivota:
Prijde hulic do kina.
Hulic: "Dejte mi jeden listek na vecerni predstaveni."
Pokladni: "Ale uz mame jenom prvni radu."
Hulic: "To je jedno, ja budu stejne asi spat."
Pokladni: "Tak proc lezete do kina?"
Hulic: "Chichichi."

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.